Category Archives: Nezařazené

CANNONDALE MTB KRITERIUM 2019 – 21.9.2019

Letošní kritérium zachová loňský formát. Opět bude možné kombinovat běh s horským kolem spojením dvou závodů, CANNONDALE MTB KRITERIA s Nočním během, které na sebe budou navazovat. Závodníci, kteří jsou multisportovní, budou moci zvládnout obě disciplíny a soutěžit mezi sebou v duatlonu. Kdo má zájem jen o jednu disciplínu, rádi ho přivítáme také. Registrujte se na oba závody ZDE.

Kriterium se blíží

Byly upraveny propozice závodu včetně časového harmonogramu. Hlavní závod se pojede jen jeden, start v 15:30 hod. na ul. Husova.

MTB KRITERIUM 2018 – 22.9.2018

Letošní kritérium bude ve znamení několika změn. Vzhledem k rekonstrukci Dominikánského náměstí se závod odehraje na tratích okolo hradu Špilberk. Start a cíl se přesune na ulici Husovu. Dále dojde ke spojení dvou akcí, Kritéria s Nočním během, které na sebe budou navazovat. Závodníci, kteří jsou multisportovní, budou moci zvládnout obě disciplíny a soutěžit mezi sebou v duatlonu. Registrujte se na oba závody ZDE.

Po závodě

Počasí se letos opravdu nepovedlo. Déšť, zima, chápu, že se více než polovina přihlášených nepostavila na start. Jsem rád, že hlavně nedošlo k žádnému vážnému úrazu přesto, že se závodilo opravdu naplno. Pro ty, kteří neměli vůli se přijít podívat, vyrobila Česká televize půlhodinový záznam.  Jakmile budu vědět termíny odvysílání, dám vědět. Takže děkuju všem, kteří dnes do centra Brna přijeli ať už fandit, nebo závodit a snad příští jubilejní desátý ročník oslavíme po závodě pěkně na sluníčku a v teple. Díky a ahoj.

Startovní listina CANNONDALE MTB KRITERIUM 2017

Startovní listinu závodu najdete ZDE. Bude rozšířena pouze o přihlášené na místě.

Změna časů – viz propozice

Došlo k úpravě časů otevření kanceláře. Dále pro předem přihlášené bude výdej čísel prodloužen do 14:00 hod. Je posunut čas tréninku.

CANNONDALE MTB KRITERIUM 2017- změna propozic !!!

V důsledku nutnosti zkrátit program v ul. Husové jsem byl nucen změnit program. Pozorně si přečtěte propozice. Z tohoto důvodu se přihlašujte co nejdříve, abych mohl udělat prostor pro případnou kvalifikaci. Tu pojedou pouze závodníci, kteří nemají historický výsledek, který splňuje limit. Jinak budou všichni nasazeni do hlavního závodu.

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA 2017 SPUŠTĚNO

V sekci přihlášky se můžete hlásit na CANNONDALE MTB KRITERIUM 2017.

CANNONDALE MTB KRITERIUM 2017

I letos se uskuteční tento závod horských kol v centru Brna. Termín letos vyšel na 17.9.2017. V průběhu května bude zprovozněno přihlašování. Těším se na Vás na Dominikánském náměstí.

První fotogalerie

Jednak nezapomeňte ve čtvrtek na premiéru záznamu z Kriteria. Dostávám postupně od fotografů galerie fotek. Zde jsou některé nalinkované. Postupně to budu zpracovávat. Jarek Svoboda poslal Galerie