Category Archives: Nezařazené

Kriterium- přihlášky na místě

Nikde to možná nezaznělo a jsou dotazy. Přihlášení na místě je možné. Kancelář a současně místo startu je pro letošek ZDE.

Úprava propozic a časového harmonogramu

Vzhledem k termínové kolizi s dalšími závody jsem upravil časový harmonogram závodu. Start hlavního závodu je posunut na 17:oo hodin. Děti startují od 15:30. Pro dětské kategorie bude trať vedena po zeleném okruhu Bikearény. Trať Kriteria zůstává modrý okruh Bikearény. Špek

Přihlášky spuštěny

V pátek jsem spustil přihlášky na letošní závod. Zkuste se přihlásit co nejdříve. Těším se na startu na viděnou. Špek

CANNONDALE MTB KRITERIUM 2020 – 19.9.2020

V letošním roce se CND MTB Kriterium odjede na tratích v Bikearéně Anthropos. Na jedné straně se dostaneme s formátem do jiné polohy, na straně druhé bude možné udělat plnohodnotné závody pro všechny věkové skupiny dětí a mládeže. Nejtěžší trať budou mít dospěláci a bude to podle značení Bikearény trať modrá (na ČP MTB XCO je to trať pro mladší a starší žáky, tedy nic extrémního. V co nejkratší době bude spuštěno přihlašování a budou doplněny další informace o závodě. Tratě jsou kompletně v provozu, takže každý má možnost do Bikearény jezdit a trénovat.

Aktualizace programu Kritéria

Ahoj, Kriterium se blíží a my jsme udělali poslední úpravy. Pozorně si prostudujte propozice. Nově byl zařazen závod Gravel biků. Umožnila to změna trati ke které došlo. V sekci trať je aktualizovaná mapa, včetne výškového profilu. Odpadly sjezdy schodů, které bránily části potenciálních startujících a tak doufámě, že se letos přihlásí víc závodníků do obou disciplín. Možnost dohlášení do druhé disciplíny bude možná i na místě. Tak v sobotu 21.8. ahoj na Husové.

CANNONDALE MTB KRITERIUM 2019 – 21.9.2019

Letošní kritérium zachová loňský formát. Opět bude možné kombinovat běh s horským kolem spojením dvou závodů, CANNONDALE MTB KRITERIA s Nočním během, které na sebe budou navazovat. Závodníci, kteří jsou multisportovní, budou moci zvládnout obě disciplíny a soutěžit mezi sebou v duatlonu. Kdo má zájem jen o jednu disciplínu, rádi ho přivítáme také. Registrujte se na oba závody ZDE.

Kriterium se blíží

Byly upraveny propozice závodu včetně časového harmonogramu. Hlavní závod se pojede jen jeden, start v 15:30 hod. na ul. Husova.

MTB KRITERIUM 2018 – 22.9.2018

Letošní kritérium bude ve znamení několika změn. Vzhledem k rekonstrukci Dominikánského náměstí se závod odehraje na tratích okolo hradu Špilberk. Start a cíl se přesune na ulici Husovu. Dále dojde ke spojení dvou akcí, Kritéria s Nočním během, které na sebe budou navazovat. Závodníci, kteří jsou multisportovní, budou moci zvládnout obě disciplíny a soutěžit mezi sebou v duatlonu. Registrujte se na oba závody ZDE.

Po závodě

Počasí se letos opravdu nepovedlo. Déšť, zima, chápu, že se více než polovina přihlášených nepostavila na start. Jsem rád, že hlavně nedošlo k žádnému vážnému úrazu přesto, že se závodilo opravdu naplno. Pro ty, kteří neměli vůli se přijít podívat, vyrobila Česká televize půlhodinový záznam.  Jakmile budu vědět termíny odvysílání, dám vědět. Takže děkuju všem, kteří dnes do centra Brna přijeli ať už fandit, nebo závodit a snad příští jubilejní desátý ročník oslavíme po závodě pěkně na sluníčku a v teple. Díky a ahoj.

Startovní listina CANNONDALE MTB KRITERIUM 2017

Startovní listinu závodu najdete ZDE. Bude rozšířena pouze o přihlášené na místě.